Зеленський заявив, що Україна готова допомогти Молдові з Придністров’ям

Україна буде готовою допомогти Молдові, якщо Росія використає Придністров’я для відкриття ще одного фронту.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю Die Welt.

“Ми отримали інформацію від наших спецслужб, що Росія хоче скористатися моментом і змінити керівництво Молдови. Ми передали цю інформацію президентці Майї Санду”, – зазначив Зеленський.

Він додав, що РФ давно це планувала. Але Молдова і РФ не мають спільного кордону, а перекидати своїх військових вони могли тільки в аеропорт у Кишиневі.

Також читайте: Суд поставив остаточну крапку! Відтепер жоден водій не зобов’язанuй вuконувати вuмоги працівника noліції, якщо зупuнка була незaконна

“Тому вони повинні використати цей аеропорт і всі ресурси Придністров’я. Майя Санду ніколи не просила моєї допомоги, але дякувала за інформацію. Вона дуже добре знає нашу ситуацію. Україна завжди буде готова допомогти Молдові”, – заявив президент.

Нагадаємо, президентка Молдови Майя Санду заявила, що Росія планує здійснити держпереворот у Молдові за допомогою протестів опозиції та із залученням осіб з військовою підготовкою, громадян Росії, Білорусі, Сербії та Чорногорії. РФ розраховує напасти на урядові будівлі і змінити владу у республіці.

Про голоне:“Кращe не nовертайся в Україну”: Потаn неприємно здивував українців вuтівкою за кордoном – таке не nробачається

Також повідомлялося, що прем’єр Молдови Дорін Речан заявив, що Придністров’я потрібно демілітаризувати, а російські війська повинні піти.

Своєю чергою прессекретар Кремля Дмитро Пєсков порекомендував молдовській владі бути обережною з оцінкою щодо теми Придністров’я. 

Передає: censor.net

Поділитися