Посилення мобілізації в Україні: експерт розповів про можливість призову всіх без винятку

За словами аналітика, важливо посилити декілька напрямків для переваги над ворогом.

В Україні найближчим часом можуть посилити мобілізацію, про яку нещодавно публічно висловився Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

Таку думку в коментарі для ТСН.ua висловив військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко.

В будь-якому разі будуть прийняті відповідні рішення щодо посилення мобілізації“, — вважає Олександр Коваленко.

В той же час, військовий експерт не поділяє думки, що мобілізовані будуть всі або майже всі чоловіки.

Олександр Коваленко звертає увагу на те, що в Україні є певна кількість латентних сепаратистів.

“На жаль, сьогодні у нас є певна кількість чоловіків, які непридатні для виконання функцій військовозобов’язаного, захисника України за однієї причини – вони є латентними сепаратистами. Це серйозне питання, — каже Олександр Коваленко. —  Нам потрібні вмотивовані, патріотично налаштовані люди. Люди з вулиці можуть виявитись, наприклад, агентами ворожих спецслужб, які будуть направлені на полігон”.

За словами Коваленка, незважаючи на те, що у ворога більший мобілізаційний ресурс, досягнути переваги на фронті можливо, якщо посилити декілька інших напрямків.

“У росіян значно більший мобілізаційний ресурс, це правда. Наша задача, окрім мобілізації, покращувати систему управління ресурсами, технічне забезпечення. Комплексно це зможе створити паритет навіть за умови, якщо у росіян буде кількісна перевага. Тобто за таких умов кількісна перевага росіян не буде такою критичною”, — каже Коваленко.

Військовий психолог та офіцер ЗСУ Андрій Козінчук вважає, що чергова хвиля мобілізації зараз дуже необхідна.

“Потреба у свіжих силах на фронті є величезною – ми вже закінчуємося. Люди на війні, на жаль, гинуть, а є ще й поранені. Особисто я зараз з травмою знаходжуся не у війську, а у шпиталі, і хтось замість мене виконує мою роботу. Люди поступово йдуть, шпиталі переповнені. У мене особисто у підрозділі звільняються дядьки, яким по 60 років. Нам потрібні свіжі сили на фронті. Ті, хто лишилися – вони стомлені, виснажені, з контузіями. Тобто є величезна потреба, аби освіжити наших людей на передовій“, – розповідає сайту ТСН.ua Андрій Козінчук, офіцер 67-ї окремої механізованої бригади ЗСУ.

Джерело

Поділитися